Termínový kalendář - Sezóna - 2017/2018
Typ závodu všechny Sezóna 2017/2018 Zařazen do seriálu všechny
Stát CZ Třídění dle Typu závodu, datumu    
Datum Typ Č.z. Místo Název + seriál Stav
09.09. - 10.09.2017 2017/17 Hradec Králové-Biřička ManMat Canicross Okolohradce Čeká na schválení
23.09. - 24.09.2017 2017/26 Louka u Olešnice Ježdění na Valše 2017 Platný
30.09. - 01.10.2017 2017/1 Hrob u Teplic Hrobská jízda Platný
07.10. - 08.10.2017 2017/7 Abertamy Abertamský sprint-Memoriál j.Svobody Platný
21.10. - 22.10.2017 2017/23 Červený Kostelec FITMIN 2017 Platný
28.10. - 29.10.2017 2017/29 Tři Studně Memoriál Václava Kováříka IX. Platný
04.11. - 05.11.2017 2017/18 Bystřec- Červenovodské sedlo- Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN Platný
11.11. - 12.11.2017 2017/12 Stochov ROYAL CANIN Stochov - sprint Platný
17.11. - 19.11.2017 2017/5 Selvazzano Dentro Itálie ME FISTC sprint Čeká na schválení
18.11. - 19.11.2017 2017/24 Běleč n HRADECKÝ SPRINT Platný
25.11. - 26.11.2017 2017/38 Přeštěnice Českou Sibiří Čeká na schválení
02.12. - 03.12.2017 2017/2 Radíkov Chata pod věží Mushing pod věží-Fitmin cup Platný
24.03. - 25.03.2018 2017/4 Radíkov Chata pod věží Mushing pod věží Platný
16.08. - 19.08.2018 2017/32 Tři Studně Chicopee Canicross Cup Platný
Datum Typ Č.z. Místo Název + seriál Stav
04.11. - 05.11.2017 2017/19 Bystřec- Červenovodské sedlo- Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN Platný
11.11. - 12.11.2017 2017/13 Stochov ROYAL CANIN Stochov -mid Platný
17.11. - 19.11.2017 2017/6 Selvazzano Dentro Itálie ME FISTC mid Čeká na schválení
18.11. - 19.11.2017 2017/25 Bleč n /O Hradecký mid Platný
25.11. - 26.11.2017 2017/39 Přeštěnice Českou sibiří Čeká na schválení
02.12. - 03.12.2017 2017/3 Radíkov Chata pod věží Mushing pod věží-Fitmin cup Platný
Datum Typ Č.z. Místo Název + seriál Stav
06.01. - 07.01.2018 2017/27 ACANA Paseky nad Jizerou ACANA Paseky 2018 Platný
06.01. - 07.01.2018 2017/41 Rejvíz FITMIN sprint na Férovce Platný
13.01. - 14.01.2018 2017/9 Abertamy Eduardův sprint Platný
20.01. - 21.01.2018 2017/35 Horní Mísečky Horní Mísečky Platný
27.01. - 28.01.2018 2017/30 Tři Studně Sprint na Horníku Platný
03.02. - 04.02.2018 2017/22 Zásada Zásadský Sprint Platný
03.02. - 04.02.2018 2017/36 Horní Mísečky (náhr. termín) Horní Mísečky (náhradní termín) Čeká na schválení
08.02. - 11.02.2018 2017/10 ZUBEREC Slovakia ME FISTC sprint Čeká na schválení
10.02. - 11.02.2018 2017/34 Lesná FITMIN Lesná 2018 Platný
17.02. - 18.02.2018 2017/42 Rejvíz FITMIN sprint na Férovce (náhradní termín) Platný
23.02. - 25.02.2018 2017/20 Bystřec- Červenovodské sedlo- Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN Platný
23.02. - 25.02.2018 2017/40 Millegrobbe/Lavarno, Trento, I IFSS European Championships Snow SPRINT + MID Platný
03.03. - 04.03.2018 2017/28 Paseky n./Jiz. - náhr. termín Paseky 2018 Platný
Datum Typ Č.z. Místo Název + seriál Stav
13.01. - 14.01.2018 2017/8 Abertamy Eduardův Mid Platný
20.01. - 21.01.2018 2017/33 Janovičky Janovičky 2018 Platný
03.02. - 04.02.2018 2017/21 Zásada Zásadský MID Platný
10.02. - 11.02.2018 2017/11 Klášter u Nové Bystřice Českou Kanadou - Memoriál Bohumíra Kremličky Platný
Datum Typ Č.z. Místo Název + seriál Stav
23.01. - 27.01.2018 2017/15 Deštné v Orl.h. Šediváčkův long - 300 MR LTU+LTO Platný
24.01. - 27.01.2018 2017/14 Deštné v Orl.h. Šediváčkův long - 200 MR LT1, LT2, pulka Platný
10.02. - 11.02.2018 2017/37 Klášter u Nové Bystřice Českou Kanadou - Memoriál Bohumíra Kremličky Platný
Datum Typ Č.z. Místo Název + seriál Stav
01.02. - 04.02.2018 2017/31 Tři Studně Genesis Highland Trail Platný
17.02. - 19.02.2018 2017/16 Krkonoše Ledová jízda - Memoriál Dr.Václava Vojtěcha Platný
Termínový kalendář byl vytištěn dne 04.07.2020 ze systému www.mushing.cz.